Kategoriler
Fal Kehanet

Yeni Bir İşe Başvurdum, Bu İşe Girebilecek Miyim?- Tarot

Yeni bir işe gitmek hakkında tarot yorumu

İlham aldığınız olumlu hayalleriniz sizi mutlu kılıyor. Yenilginin ve mağlubiyetin son olmadığını düşündüğünüz sürece size her zaman yeni bir yaşam şansı verilecektir. Hayatta zorlukları yenme için hep kişisel çaba harcadınız. Çevrenizden hiç bir yardım görmediniz. Bu evrede parasal doyum ve iş yaşamanızdaki rakiplerinizi alt edeceksiniz. Eş seçimi yapabilirsiniz.

Yapmacık tavırlarınızı bir yana bırakın. Yüce Mevlana’nın da dediği gibi Ya olduğun gibi görün! Ya göründüğün gibi ol! Sizin tarafsız olmak için göstereceğiniz tutum hayata karşı daha bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların ile yüzleşeceksiniz. Kararlarınızda adaletli ve dengeli olacaksınız.

Mutsuzluk ve kötü şansın habercisidir. Sonucunu beklediğiniz olayların daha da içinden çıkılmaz bir hal alması olasıdır. Hayat bu evrede sizin için daha da sıkıntılı olabilir. Maddi sıkıntılar kapıdadır. Sabrettiniz ve hakkettiğiniz refah ve bolluğa erişeceksiniz. Bu evrede cömert ve yardımsever bir tutum sergilemeniz sizi aradığınız manevi mutluluğa da kavuşturabilir.

Olaylara karşı dengeli yaklaşımlarınız huzurun ve barışın keyfini yaşamanızı sağlayacaktır. . Uyumlu ve nazik tavırlarınız size tüm kapıları açacaktır. Hayatın temposunda kendinize zaman ayırın. Çünkü yansıttığınız huzur yalnızca size değil çevrenizdekilere de güç ve mutluluk verecektir

Yaptığınız işi sevmiyor ve zorla yapıyorsunuz. Ayrıca bu kart boş hayalleri işaret eder. Maalesef boşa kürek çektiğiniz işlerle uğraşıyorsunuz. Mutlulukların habercisi bir kart! Başarılarınız kalıcı olmasa da bu evrede kazanç elde edeceksiniz.

Uğursuzlukların habercisi bir kart! Keder üzüntü ve gözyaşı. Katlanılması gereken ani dertlerle boğuşabilirsiniz.

Kadıköyden İsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir