Kategoriler
Fal Kehanet

Yurt Dışı Stajı – Ücretsiz Tarot

Yurt dışına staj için gitmek isteği tarot bakımı

Birden fazla üzerinize aldıgınız sorumluluk ve birden fazla yapmak istedikleriniz var, ancak yapacaklarınızı bir sıraya koyarsanız, sağlığınızı da riske atmamış olursunuz. Şuan durgun ve beklemedesiniz, biraz sabırlı olun yapmak istedikleriniz belirli zamanda olabilecek şeyler.

Aileniz ve çevrenizle ters düşmemelisiniz, eğer tutarsız ve bencil davranırsanız, sırf ailenizi degil tüm etrafınızdakileri üzersiniz ve ilişkileriniz bundan etkilenir. Kalbinizin kırgın oldugu, acı çektiği bir ayrılık acısı yaşandıgını gösteriyor falınız, aynı zamanda bu konuda duygularınızın net olmadıgı da söz konusu. halen bir ikilemde oldugunuz bu konuda beklemeyi ve araya bir mesafe koymayı tercih ettiğiniz görünüyor. zaman her şeyin en iyi ilacıdır.

Güven başarı saygınlık gibi konuların dışında daha derin düşüncelerinizin oldugunu söylüyor kartlarınız, stajınız ile ilgili negatif görevlerde bulunsanız bile, kendi ilkelerinizden vazgeçmemelisiniz, gücünüzü degerlerine baglı ve prensiplerinize ters düşmeyecek şekilde kullanmalısınız. ilişkilerinizde ise karşılıklı güveni ve sempatiyi temsil ediyor kartınız. Maddi yöndeki sıkıntılarınızı halledebilecek, orta yaşlı bir erkekten bu anlamda elle tutulur bir para alacaksınız.

Gelen kartınız hem büyük bir aşkı hemde bir konu hakkında karar aşamasına gelindigini gösteriyor. yaşam tarzınızı degiştirmek tek bir seçim yapma olarakta açıklanabilir, kayıtsız şartsız söylenecek “evet” i simgeler, stajınızla ilgili tüm koşulları degerlendirip gelecekteki konumunuzu belirliyecek kesin kararlar alınacagınında habercisidir. bu kararlar sizi yeni bir alana dogru götürecek.

Bir yolculuga çıkacagınız görünüyor, bulundugunuz ortamdan ayrılıp başka çevrelere, yeni kültürler tanıyacaksınız. gereksinim duydugunuz destegi kendinize en yakın hissettiğiniz kimseden alacaksınız. Girişimciliginiz sayesinde başarılar elde edeceksiniz, tatlı telaşlar ve koşturmalar sözkonusu.

Gelecekte tarafsız bakış açınızı bir kenara bırakmalı, seçiminizi ve isteklerinizi belirleyip taviz vermeden hareket etmelisiniz, aynı zamanda duygularınızın kelimelerde kaldıgı ve yaşamış oldugunuz ilişkiye tüm kalbinizle katılmadıgınız görünüyor, araya giren mesafe sizi farklı boyutlara götürebilir. kartlarınızın size tavsiyesi duygu ve düşüncelerinizden emin olmanız.

Başarılar Mina.

“Yurt Dışı Stajı – Ücretsiz Tarot” için bir yanıt

* Doğum tarihi : 21/03/1990
* Doğum saati : 18.00
* Cinsiyeti : erkek
* Medeni durum : bekar
* İşi ; öğrenci
* Yaşadığı şehir : istanbul
* Tarotta merak ettiği konu : Eğitim, yur dışına staj için gitmek istiyorum
* Lütfen : 1 ile 78 arasında 10 adet sayı seçip yazınız. (12 15 21 31 41 52 54 56 60 70 )
eğitim hayatımı ve yurt dışı stajımı yorumlarsanız sevinirim – Kamil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir