Kategoriler
Fal Kehanet

Yurt Dışında Staj – Tarot Falı

Staj konusunda tarot bakımı

Falınızdaki Aziz kartı inanmışlıgı ve bundan doğan derin güveni simgeler. eski dönemlerde tarotun bir olayın gidişatının genelde olumlu etkileyen koruyucu üç kartından biridir. iyi niyetinizin sembolüdür, gücünüzü ve degerlerinizi koruyacagınızı aynı zamanda gelişmelerin sizi sevindirecegini bilmelisiniz. Kartlarınız dogru meslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst seviyesine ulaşacagınızı bilmelisiniz, dogru yol üzerindesiniz atacagınız önemli adımlar sizin geleceginiz olacak.

Maddi olarak önünüze gelecek olan büyük bir fırsat görünüyor, sizi doyuma ulaştıracak olay ve haberler kapınızda. Deneyimler kazanacagınız bir alana ve yola giriceksiniz ve birden fazla fırsatı da beraberinde yakalama şansı bulacaksınız.

İsteklerinize tüm enerjiniz ve konsantrasyon ile baglanabilirsiniz, üretkenliginiz had safhada önemli bir değişikliliginde haberini veriyor, başka alanlara başka kültürlere yol alacaksınız. falınızda yapacagınız bir yolculuk var.

Değişen dünya görüşlerinizle beraber, inatla baskı altında tuttugunuz duygularınızı da değiştireceksiniz. Yaptıgınız planları uygulamaya başlayacagınız görünüyor, girişken yapınız önünüzü açıyor. Gelen kartınız geçmişe yönelik duygular taşıdıgınızı ve hala kalbinizde küllenmiş bir şeylerin oldugunu eski günleri düşünüp yad ettiğinizi gösteriyor.

Kader çarkınız kadere bakış açınıza göre bazen bizim istegimiz dışında gelişen olayları temsil ettiği gibi, şu anki yaşamınızda da gelecekte yükselişe geçeceginizi haber verir. kaderinizin sizden ve isteklerinizden yana dönmeye başladıgını bilmelisiniz. Gelecek yaşamınızda aceleci ve sabırsız davranmassanız, başladıgınız işleri üzerinize aldıgınız sorumlulukları yerine getirebileceksiniz.

“Yurt Dışında Staj – Tarot Falı” için bir yanıt

* Doğum tarihi : 21/03/1990
* Doğum saati :  18.00
* Cinsiyeti : erkek
* Medeni durum : bekar
* İşi ; öğrenci
* Yaşadığı şehir : istanbul
* Tarotta merak ettiği konu : Eğitim,  yurt dışına staj için gitmek istiyorum
* Lütfen : 1 ile 78 arasında 10 adet sayı seçip yazınız. (12 15 21 31 41 52 54 56 60 70 )

Bilgileri mail adresinize gönderdim
Talat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir