Kategoriler
Korku Rüyaları

Yüzü Şeytanlaşmış Birilerini Görmek

Yüzü şeytanlaşmış birilerini görmek neye çıkar?

Günaydın rüyabul ailesi. Rüyamda memleketimizdeki köy evinde ailecek yaşıyoruz. İnanılmaz huzurlu ve mutluyuz. Daha sonra eve teyzemle kızı geliyor. Fakat yüzleri şeytanlaşmış ve gelir gelmezde evde büyük bir huzursuzluk oluyor. Dışarıya çıktığımda ise abimi 2 tane büyük sarı köpeğin kovalayarak köşeye sıkıştırmaya çalıştığını görüyorum. Sahipleri olan yaşlı adam ve kadına bağırıyorum. Onlarda bana düşmanca tavır sergiliyorlar. Nasıl şiddetli bir tepki verdiysem köpekler korkarak sersemliyor o esnada abim de oradan kurtulup eve giriyor.

Normalde veranda da kapı bulunur fakat rüyamda o kapı yok. Abimi kovalayan köpeklerden bir tanesi kapıya gelerek içeri girmeye çalışıyor. O esnada elimde dümdüz, pürüzsüz, ucu sivri, ince bir sopa olduğunu görüyorum ve köpeğe onu gösteriyorum girmeye kalkarsan kötü olur diye fakat korkmuyor. “Eğer girersen ve bu evden birini ısırmaya kalkışırsan yemin olsun ellerim ile çeneni ikiye ayırıp kıracağım” diyorum. O zaman korkup geriye dönüp gidiyor.

Fakat teyzemler bu sefer eve 2 tane cin 2 tane şeytan kadın sokmuşlar, şeytanların ise sol gözleri kör ve bunların hepsi çirkin. Abim bir tane cini öldürmüş diğerini de bahçeye ensesinden tutarak yere yatırmış bekletiyor. Elime büyük beyaz bir taş alarak başını eziyorum. Taş üçe bölünüyor. Uzaktan İzleyen şeytanlar da kaçıyorlar, onları da öldürmeye giderken uyandım. Teşekkür ederim.

Yüzü şeytanlaşmış birilerini görmek tabiri

Dilara selam, görmüş olduğun bu son derece değerli ve anlamlı rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Köy evinde kalmanız şu anda kendinizi tehdit altında hissettiğinizi, ailenizle daha fazla bir arada olmak istediğinizi anlatmaktadır çünkü rüyada köy evi görmek kişinin kendini emniyette hissetmek ve tehlikelerden uzak kalmak için aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalması gerektiğine yorulur.

Teyzeni ve teyze kızını yüzleri şeytanlaşmış olarak görmen aslında çevrende manevi sorunları olan, inancı zayıf birisinden uzak durmak gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğini ifade eder ( bu kişi teyzen ve kızı da olabilir, başkası da. Onlar burada sadece bir simge de olabilirler). Bakınız rüyada şeytan görmek sayfasında rüyada şeytana dönüşen birini görmek kısmı.

Evde huzursuzluk olması, köpeklerin ağabeyini kovalaması ve köpeklerin eve gelip sizleri korkutması gibi olaylar bu manevi yönü zayıf kişilerden alacağınız negatif enerjinin yaşamınızı nasıl kötü etkileyeceğini anlatmakta, arkadaşlarınızla – dostlarınızla aranızın bozulabileceğine işarettir.

Teyzelerin eve cin getirmesi bu kişilerden uzak durulmazsa hayatınızın düzeninin bozulacağını, şeytan getirmesi birilerinin sizi doğru yoldan saptırmaya uğraşacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir