Kategoriler
İlginç Rüyalar

Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk yapmak neye çıkar?

Merhabalar, rüya içinde rüya şeklinde çok karışık bir rüya gördüm ve rüyamı başkasına anlatıyordum. Rüyamda zamanda yolculuk yaparken bir arkadaşımla karşılaştım yolda yürürken. Beraber yolculuk yapmaya karar verdik. İlk önce bomboş bir araziye gittik başımızın dertte olduğunu hissettik ardından arkadaş ısrar etti, ikimiz de bizde olmayı dileyelim bize gidelim dedi. Gözlerimizi kapattık ve Tuğçelerde olmayı diledik. Onlara vardığımızda tuvalete gitti fakat ben hala izlendiğimizi hissediyordum. Bir baktım nereye gidersem gideyim beni gören bir 3 harfli vardı ve ona baktığımı fark ettiğinde kafasını pencereye iyice yaslayıp içeriyi kontrol ediyordu. Hatta bazen evdeki üyelerle iletişime geçip “kapılar var mı sağlam mı” diye soruyordu. Kaçtım başka odalara, ben nereye kaçarsam kaçayım beni çok rahat takip ediyor. Ben Tuğçeye bağırıyorum “Tuğçe çabuk çık” diye ama Tuğçe içeride oyalanıyor. Baya beklettikten de sonra geldi yanıma Tuğçe, bir odaya geçtik ve kapıyı kilitledik.

Bizim zaman tünelimiz tartı şeklinde. Elimizde taşıyabiliyoruz, üstüne çıkıyoruz ve gitmek istediğimiz yere gidiyoruz. Aklıma bir fikir geldi. Bu arada apartman şeklinde toplanmış zaman yolculuklarımız her çağa gidebilmemize rağmen görüntü olarak bir apartmanda toplanmış yani. Gözümüzü kapattık Peygamber Efendimiz dönemine gittik, onunla konuştum ve şikayette bulundum. O da tüm 3 harflileri çağırdı ve boş araziye çalıştırdı bize iş kesmemeleri için. Oranın kraliçesi oldum sanırım bir de. Sonra rüyamda bunun rüya olduğunu anlıyorum. Yani bir otobüsteyiz bu sefer de eski okul arkadaşlarım var, bazılarımız spor falan yapıyor. Çocuklara şınav çekmeleri için uygun fakat küçük bir nesne hediye ediyorum. Bir yandan da ben de kullanıyorum. Aramızda yarışıyoruz bir şeyler hakkında tam hatırlamıyorum. Bir ara otobüs boşalıyor başka bir arkadaş ve ben kalıyoruz sadece. Tuğçeyi çıkaracaklarını söylüyor. Neden diye soruyorum. Gördüğüm rüyanın salih olup olmadığını soruyor, bilmiyorum deyip rüyamı farkında olmadan çok az değiştirip anlatıyorum ama her şeyi tekrar yaşıyorum o an. Tarlaya gidiyoruz tam hatırlamıyorum ama belki de burada tarlanın kraliçesi oluyorum. Bu rüya çok karışık geldi bana, bir yorarsanız sevinirim. Teşekkürler. 23, Kadın, Bekar, Mühendis.

Zamanda yolculuk yapmak yorumu

Zamanda yolculuk yapmakDeğerli okurum, rüyanız dikkatle incelenirse ana unsurlar; zamanda yolculuk, izlenmek, üç harfliler, Peygamberimizle konuşmaktır. Ve çok anlamlı bir akış sırasıyla yaşamın hakkında değerli bilgiler vermektedir.

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek rüyayı gören kişinin şu anda uyanık hayatında bir iç huzursuzluk yaşadığını gösterir ve kendini aşmak ya da yeni şeyler öğrenmek istediğini temsil eder, oldukça gelişmiş merak duygusuna sahip olduğunu gösterir. Birinin rüyasında izlendiğini görmesi o kişinin gerçek hayatında bazı tereddütler içinde olduğunu ve yapamayacağını düşündüğü bazı şeylerde uzak durduğunu gösterir. Böyle bir durum kişinin atılım yapmasına mani olur, kişinin içe kapanmasına, yeteneklerini tam olarak kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine, sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir. Rüyadaki üç harfli ise hayatında bazı dengelerin bozulduğunu belki de bir şeylerin alt üst olduğunu göstermektedir. Ancak rüyanın sonunda Peygamber Efendimizin zamanına gitmeniz ve onunla konuşman ise tüm dertlerin ve tasaların biteceği, kendini emniyette hissedeceğin hayırlı gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir