Kategoriler
Fal Kehanet

Zor Durumdayım – Ücretsiz Tarot Bakmak

Eğitim yaşamı tarot bakımı

Falınızda aileniz ve çevrenizdeki kişilerle tartışmalara gireceginiz söz konusu, bu kişiler sizin hayatınıza sürekli müdahale etmek isteyen kimseler, iş çevrenizde de kuyunuzu kazmaya çalışanlar olabilir, dikkatli olmalısınız. Görüşlerinizi degiştirmediginiz sürece yaşamınızla ilgili açılımlar yapmanız zorlaşabilir, inatla baskı altında tuttugunuz duygu ve düşüncelerinizi biran önce degiştirmenizi tavsiye ediyor kartlarınız.

Kartlarınız güçlü enerjilerin ortaya çıkacagını haber veriyor, İş alanında yeni pozisyonlar, ilişkilerinizde canlı ve verimli olacagınız kadar yeniliklere ve degişimlerede ayak uyduracagınız söz konusu. Sizi zenginleştirecek yeni deneyimlere hazır olmalısınız, yeni bir tecrübe edineceginiz alana dogru giriyorsunuz, hayatınızın dönüm noktası olabilecegini yorumluyor kartlarınız.

Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var, sıkıntılı ve depresif yapıdasınız, saglıgınıza önem vermelisiniz ancak bu geçici bir durum, bu dinlenme sürecinde dogru kararlar alarak yaşamınıza uygulayabilirsiniz. Son derece yardım sever ve hoşgörülü bir yapınız var, başkalarına yardım ettikçe sizde çogalacaksınız.

Kuracagınız yeni dialoglar sayasinde yanlızlıgınız bitebilir, yeni ortamlar yeni çevreler görünüyor, bol bol eglenecek enerji toplamaya devam edeceksiniz, iş arkadaşlarınızla veya yakın çevrenizle bir kutlanma yapabilirsiniz. Öz güveniniz tam zeka ve becerilerinizi artıracak, derslerinizde etkin ve faal bir şekilde başarı elde edeceksiniz, şanslı bir dönemdesiniz.

Özel hayatınızda sempatik bir tanışma karşılaşma söz konusu, sevgi dolusunuz bu karşılaşma sizi aşka ve flörte götürecek uzun zamandır yaşatmadıgınız duygularınızı harekete geçirecek çocuklar gibi mutlu ve şen olacagınız görünüyor.

Gelecekte başkalarının baskısı ve etkisi altında kalmadan yaşamınıza bir yön vermelisiniz, olayları çözümleme yolunu seçmelisiniz, eğitim, iş aşk yaşamınızda her şey yolunda olacak siz bu enerji ve kararlılıkla devam ederseniz.

Başarılı günler dilerim. Mina.

“Zor Durumdayım – Ücretsiz Tarot Bakmak” için bir yanıt

DOĞUM TARİHİM VE SAATİM. 17.12.1988 SABAH 4:30
BAYAN. BOŞANMIŞ. ÖĞRENCİ VE ÇALIŞIYOR.
MERSİN/
EĞİTİM DURUMUMU MERAK EDİYORUM.
SAYILAR: 1.10.9.3.12.73.72.65.45.33
abla banada bakarmısın nolur Allah rızası için zor durumdayım.
Ayşe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir